Legionowo Taxi

Całodobowo oferujemy niskie ceny i szybkie przejazdy w mieście Legionowo i okolicach powiatu legionowskiego.

Naszymi pojemnymi, dużymi taksówkami bezpiecznie i komfortowo dojedziesz na miejsce zarówno z bagażami z lotniska Modlin czy Chopina jak i większą grupą z konferencji w hotelu w Serocku czy Jachrance.

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w transporcie ludzi i mienia w Legionowie i okolicach. Znamy teren Legionowa i powiatu Legionowskiego lepiej niż własną kieszeń.

Z naszymi taksówkarzami współpracujemy od lat, dzięki czemu są niezawodni, pewni i bardzo dobrze znają swój fach. Najkrótszą trasą dowiozą cię w dowolne wybrane przez ciebie miejsce w Legionowie i jego okolicach. Na miejsce dojedziesz najszybciej i najtaniej.

Wysoki profesjonalizm firmy potwierdzony przez setki stałych klientów i 20 lat doświadczenia. Zadzwoń do nas na numer 22-7720111 i przekonaj się sam. Profesjonalizm to dla nas: tanio, bezpiecznie i prosto do celu.

Zobacz też naszą wizytówkę w google: Taksówka w Legionowie

Usługi

Taksówka Taxi Legionowo świadczy 24h usługi transportu i mienia w mieście Legionowo oraz okolicach powiatu legionowskiego.

Taryfę możesz zamówić u nas telefonicznie pod numerem 22-772-01-11. Oprócz przejazdów oferujemy zakupy na telefon z dostawą do domu.

Każde nasze taksi wyposażone jest w terminal płatniczy dzięki czemu opłatę za transport bądź zakupy dokonasz bezpośrednio w taksówkach Taxi Legionowo za pomocą płatności bezgotówkowej kartami EuroCard, MasterCard, Visa.

Posiadamy duże, pojemne, dostosowane do wygodnego przewozu bagaży taksówki dzięki czemu podróż z Warszawy do Lotniska w Modlinie będzie dla Ciebie przyjemnością i chwilą odpoczynku przed męczącym lotem.

Nasze Taxi Całodobowe to gwarancja, że do celu dojdziesz bez względu na porę dnia i nocy. Zadzwoń do nas przez całą dobę, także w niedzielę i święta, a my tanio, szybko i pewnie dowieziemy cię na miejsce.

 

Destynacje

Nasze taksówki wykonują zlecenia całodobowo o każdej porze dnia i nocy również w niedziele i święta w granicach Legionowa oraz powiatu Legionowskiego między innymi w miejsca takie jak: Legionowo, Chotomów, Serock, Zegrze,  Jadwisin, Jachranka Jabłonna, Nieporęt, Wieliszew Lotnisko Modlin i Lotnisko Chopina, Warszawa i cały powiat legionowski.

Taxi Legionowo - Nasz Adres